Price range : 360.00PLN to 1340.00PLN
Termin kursu:

Wybór kwoty płatności:

Image

Kurs Instruktora podnoszenia ciężarów prowadzi medalista igrzysk olimpijskich oraz wielokrotny mistrz Polski, Europy i Świata – Marcin Dołęga.

Uczestnicy kursu podnoszenia ciężarów zapoznają się z prawidłową techniką wykonywania rwania i podrzutu. Poznają również ćwiczenia specjalistyczne, zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej.

W ciągu kilkunastu godzin kursu przekażemy masę praktycznych wskazówek, w tym również jak nauczać swoich podopiecznych poszczególnych elementów. Omówimy najczęściej popełniane błędy i przedstawimy różne sposoby jak je skutecznie eliminować.
Po kursie na Instruktora otrzymasz:

- Certyfikat ukończenia Kursu "INSTRUKTORA OLYMPIC WEIGHTLIFTING LVL 1 PLUS LVL 2" Akademii Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego

- Legitymację "INSTRUKTORA OLYMPIC WEIGHTLIFTING LVL 1 PLUS LVL 2"

Szkolenie przeznaczone jest dla obecnych oraz przyszłych zawodników, instruktorów, trenerów personalnych oraz pasjonatów podnoszenia ciężarów.

Ogromnym atutem naszego szkolenia jest nasze indywidualne podejście. Każdy z kursantów otrzyma indywidualne wskazówki dotyczące poprawy własnej skuteczności. Część otwarta zapewni możliwość uzyskania odpowiedzi na każde nurtujące pytanie.

Obejrzyj krótki film nagrany podczas jednego z naszych szkoleń

Kim jest Marcin Dołęga?
Marcin jest świetnym trenerem, instruktorem oraz bardzo kontaktowym człowiekiem. Oprócz tego jest medalistą igrzysk olimpijskich oraz wielokrotnym mistrzem Polski, Europy i świata, a poniżej przedstawiamy jego przykładowe osiągnięcia.

W 2001 i 2002 wywalczył dwa tytuły mistrza świata i Europy juniorów. W maju 2006 we Władysławowie, zdobył złoty medal mistrzostw Europy w kategorii 105 kg, uzyskując w dwuboju 424 kg (199 + 225). W trakcie tych zawodów ustanowił wynikiem 199 kg rekord świata w rwaniu. 7 października 2006 zdobył w Santo Domingo złoty medal mistrzostw świata w kategorii 105 kg, uzyskując w dwuboju 415 kg (193 + 222).

18 sierpnia 2008 zdobył w Pekinie brązowy medal w kategorii 105 kg, uzyskując w dwuboju 420 kg (195 + 225). Na pomoście brązowy medal przegrał wagą ciała o 0,07 kg i zajął czwarte miejsce. Po 8 latach zdyskwalifikowano za doping brązowego medalistę Dmitrija Łapikowa z Rosji dzięki czemu przyznano Marcinowi brąz.

29 listopada 2009 zdobył w Goyang złoty medal mistrzostw świata w kategorii 105 kg, uzyskując w dwuboju 421 kg (195 + 226). Rok później, w Antalyi, obronił tytuł mistrza świata, uzyskując 415 kg w dwuboju.

Wspólnie dopracowywaliśmy program naszego szkolenia przez lata co przełożyło się na mnóstwo rekomendacji i świetne opinie.

OPINIE O NASZYCH KURSACH

Jesteśmy pewni, że maksymalnie wykorzystacie swój czas w trakcie naszego weekendowego kursu w Warszawie.
Uważamy, że zbyt duża ilość uczestników zmniejsza jakość naszego przekazu
oraz ogranicza możliwości indywidualnej konsultacji z prowadzącym.

W zawiązku z tym ilość miejsc jest ograniczona! Po zamknięciu zapisów nie akceptujemy próśb
o możliwość dołączenia do grona kursantów.Nie przekładaj decyzji na później.Zapisz się już teraz aby mieć pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca.