Trenerzy


AGATA RADZIWONIUK-ROMANIUK


Wielokrotna mistrzyni Polski, Europy i Świata w fitness sylwetkowym oraz pierwsza Polka, która wystartowała na najbardziej prestiżowych zawodach na świecie w USA Arnold Classic.

Trening funkcjonalny, kobieca sylwetka

Jako trener personalny posiada wieloletnie doświadczenie w treningu z zawodnikami oraz ludźmi otyłymi chcącymi zmienić swoją sylwetkę i styl życia.

Posiada również wieloletni staż w treningu z młodymi sportowcami (od 9 roku życia), jak i otyłą młodzieżą w wieku szkolnym. Prowadzi zajęcia z wykorzystaniem sprzętu do treningu funkcjonalnego, jak i specjalistycznego tj. trx, bosu, blac roll, kettle, gym stick.

Specjalizuje się w układaniu skutecznych diet sportowcom, m. in. fitnesskom, kulturystom, triatlonistom, biegaczom, olimpijczykom i mistrzom świata, ale też osobom otyłym oraz dzieciom.

Jej mocną stroną jest także znajomość rynku sportowego oraz odpowiednie podejście do klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie w przejrzysty sposób przekazać wiedzę na temat pracy z klientem, problemami z tym związanymi oraz wskazać właściwą drogę ich rozwiązania.

Autorka licznych artykułów na temat żywienia publikowanych m. in. w gazetach „URODA” czy „SPORT DLA WSZYSTKICH”.


RAFAŁ ROMANIUK


Od wielu lat należy do kadry AZS PW w Trójboju Siłowym. Jest doświadczonym zawodnikiem, mistrzem Mazowsza, wielokrotnym uczestnikiem Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, zdobywcą 2. i 3. miejsca w Pucharze Polski. Uczestniczył w Mistrzostwach Polski w kulturystyce oraz zdobył tytuł vice Mistrza Mazowsza.

Kulturystyka, trójbój siłowy

Obecnie pracuje jako instruktor sportów siłowych oraz trener personalny. Zajmuje się również fotomodelingiem oraz propagowaniem zdrowego stylu życia. Pasjonuje się treningiem siłowym łączącym piękno sylwetki z siłą oraz sprawnością.

Zna doskonale techniczne aspekty przygotowania zawodników do zawodów kulturystycznych i trójbojowych. Łączy bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń z osiągnięciem maksymalnych wyników.

Prowadzi szkolenia z zakresu odżywiania i treningu siłowego oraz kulturystycznego. Jest gościem licznych audycji radiowych i programów telewizyjnych związanych z dietą oraz sportem. Był także trenerem w programie ,,Cofnij czas” (TVN Style).

Jest specjalistą od promocji, kontaktów z klientem oraz wizerunku trenera.


ARTUR ZIMNY


Medalista Mistrzostw Polski, Zwycięzca Debiutów, finalista Mistrzostw Śląska, Pomorza oraz wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski.

Kulturystyka

Trener personalny oraz dietetyk z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista od techniki treningu siłowego zarówno mężczyzn jak kobiet.

Doskonale obeznany z tematyką szeroko pojętej dietetyki i suplementacji.

Zawsze uśmiechnięty, chętny do pomocy, a co najważniejsze skuteczny.


GRZEGORZ TRĘDOWSKI


Magister Wychowania Fizycznego z ukończoną specjalizacja w JUDO

Profesjonalny zawodnik MMA  (13 zwycięstw 2 remisy 9 porażek)

MMA, samoobrona

Kariera JUDO

Grzegorz Trędowski swoją sportową karierę rozpoczął od trenowania JUDO. Do największych sukcesów można zaliczyć 8 medali Mistrzostw Polski w tym  2-krotne Mistrzostwo Polski (U-18, U-20). Oprócz tego wielokrotnie stawał na podium Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego i Pucharu Polski. Członek Kadry Narodowej Judo i wielokrotny reprezentant Polski na arenie międzynarodowej.

Kariera MMA

Grzegorz Trędowski  swoją karierę zawodową rozpoczął w 2003 roku na jednym z pierwszych organizowanych w Polsce turniejów MMA, w finale tego wydarzenia zdobywając tytuł Mistrza Polski Vale Tudo. Posiada bardzo bogate międzynarodowe doświadczenie w tej dyscyplinie zdobyte poza granicami kraju. Walczył na galach organizowanych w Holandii, Finlandii, Niemczech, Rumunii czy Irlandii. Większość swojej kariery spędził walcząc dla holenderskiego teamu  Beast of the East. Do największych osiągnięć można zaliczyć także 4 miejsce w światowym rankingu organizacji SHOOTO, uznawanej wówczas za jedną z najlepszych na świecie.


MARCIN GŁOWACKI


Marcin od zawsze zajmował się sportem. Trenował kick boxing oraz biegi przez 10 lat. Przebiegł trzy maratony. Jego największa pasją są jednak sztangi, ich zastosowanie w treningu zwiększania siły, poprawy kondycji oraz sprawności ogólnej.

Crossfit

Potrafi wykorzystać niemal każdy dostępny sprzęt oraz w odpowiedni i bezpieczny sposób wykorzystać treningowo. Marcin przeszedł wiele szkoleń i sam również dzieli się wiedzą.

Ukończył między innymi następujące szkolenia: Crossfit Trainer lvl. 1 ; Street Workout Level 1; Crossfit Judge, Kurs Dietetyki, Kurs Deadlift, Warszataty Fizioterapeutyczne - Kręgosłup lędźwiowy; Kręgosłup piersiowy + bark. ​

Dzięki ogromnej wiedzy i ciągłemu dokształcaniu, Marcin jest jednym z najlepszych szkoleniowców w kraju.


MACIEJ MISZKIŃ


Były pięściarz zawodowy z bilansem walk zawodowych 19 zwycięstw 3 porażki. Na koncie ma około 100 walk w różnych formułach sportów uderzanych (boks, kickboxing, K1, MMA).

Boks

Zdobywca tytułu Mistrz Krajów Nadbałtyckich organizacji WBC. Sklasyfikowany w pierwszej 30 najlepszych zawodowych pięściarzy świata kategori półciężkiej i superśredniej.

Obecnie ekspert i komentator telwizyjny oraz trener boksu.

Absolwent Akademii wychowania fizycznego w Warszawie gdzie ukończył specjalizacje instruktora boksu, kulturystyki.