fbpx
Image

KULTURYSTYKA

TRÓJBÓJ SIŁOWY

RAFAŁ ROMANIUK

Od wielu lat należy do kadry AZS PW w Trójboju Siłowym. Jest doświadczonym zawodnikiem, mistrzem Mazowsza, wielokrotnym uczestnikiem Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, zdobywcą 2. i 3. miejsca w Pucharze Polski. Uczestniczył w Mistrzostwach Polski w kulturystyce oraz zdobył tytuł vice Mistrza Mazowsza.

Obecnie pracuje jako instruktor sportów siłowych oraz trener personalny. Zajmuje się również fotomodelingiem oraz propagowaniem zdrowego stylu życia. Pasjonuje się treningiem siłowym łączącym piękno sylwetki z siłą oraz sprawnością.

Czytaj więcej

Zna doskonale techniczne aspekty przygotowania zawodników do zawodów kulturystycznych i trójbojowych. Łączy bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń z osiągnięciem maksymalnych wyników.

Prowadzi szkolenia z zakresu odżywiania i treningu siłowego oraz kulturystycznego. Jest gościem licznych audycji radiowych i programów telewizyjnych związanych z dietą oraz sportem. Był także trenerem w programie ,,Cofnij czas” (TVN Style).

Jest specjalistą od promocji, kontaktów z klientem oraz wizerunku trenera.

 
Image

KULTURYSTYKA

ARTUR ZIMNY

Medalista Mistrzostw Polski, Zwycięzca Debiutów, finalista Mistrzostw Śląska, Pomorza oraz wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski.

Trener personalny oraz dietetyk z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista od techniki treningu siłowego zarówno mężczyzn jak kobiet.

Doskonale obeznany z tematyką szeroko pojętej dietetyki i suplementacji.

Zawsze uśmiechnięty, chętny do pomocy, a co najważniejsze skuteczny.

Image

SAMOOBRONA

MMA

GRZEGORZ TRĘDOWSKI

Magister Wychowania Fizycznego z ukończoną specjalizacja w JUDO

Profesjonalny zawodnik MMA  (13 zwycięstw 2 remisy 9 porażek)

Kariera JUDO

Grzegorz Trędowski swoją sportową karierę rozpoczął od trenowania JUDO. Do największych sukcesów można zaliczyć 8 medali Mistrzostw Polski w tym  2-krotne Mistrzostwo Polski (U-18, U-20). Oprócz tego wielokrotnie stawał na podium Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego i Pucharu Polski. Członek Kadry Narodowej Judo i wielokrotny reprezentant Polski na arenie międzynarodowej

Czytaj więcej

Kariera MMA

Grzegorz Trędowski  swoją karierę zawodową rozpoczął w 2003 roku na jednym z pierwszych organizowanych w Polsce turniejów MMA, w finale tego wydarzenia zdobywając tytuł Mistrza Polski Vale Tudo. Posiada bardzo bogate międzynarodowe doświadczenie w tej dyscyplinie zdobyte poza granicami kraju. Walczył na galach organizowanych w Holandii, Finlandii, Niemczech, Rumunii czy Irlandii. Większość swojej kariery spędził walcząc dla holenderskiego teamu  Beast of the East. Do największych osiągnięć można zaliczyć także 4 miejsce w światowym rankingu organizacji SHOOTO, uznawanej wówczas za jedną z najlepszych na świecie.

Image

BOKS

MACIEJ MISZKIŃ

Były pięściarz zawodowy z bilansem walk zawodowych 19 zwycięstw 3 porażki. Na koncie ma około 100 walk w różnych formułach sportów uderzanych (boks, kickboxing, K1, MMA).

Zdobywca tytułu Mistrz Krajów Nadbałtyckich organizacji WBC. Sklasyfikowany w pierwszej 30 najlepszych zawodowych pięściarzy świata kategori półciężkiej i superśredniej.

Obecnie ekspert i komentator telwizyjny oraz trener boksu.

Absolwent Akademii wychowania fizycznego w Warszawie gdzie ukończył specjalizacje instruktora boksu, kulturystyki.

Image

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

MARCIN DOŁĘGA

Polski sztangista, brązowy medalista olimpijski, trzykrotny mistrz świata i mistrz Europy, były rekordzista świata.

Kariera klubowa
Wychowanek Orląt Łuków, obecnie reprezentuje barwy Zawiszy Bydgoszcz. Trenerem klubowym Dołęgi jest Piotr Wysocki. Był także zawodnikiem WLKS Siedlce/Iganie Nowe i przez wiele lat Startu Otwock.

Odznaczony "Złotym Niedźwiedziem" i "Złotą Sosenką" za zasługi dla miasta Łukowa i Otwocka.

W 2012 roku odznaczony przez prezesa PKOL srebrnym medalem "za zasługi". W 2014 roku zakończył karierę.

Czytaj więcej

Występy międzynarodowe
W 2001 i 2002 wywalczył dwa tytuły mistrza świata i Europy juniorów. W maju 2006 we Władysławowie, zdobył złoty medal mistrzostw Europy w kategorii 105 kg, uzyskując w dwuboju 424 kg (199 + 225). W trakcie tych zawodów ustanowił wynikiem 199 kg rekord świata w rwaniu.

7 października 2006 zdobył w Santo Domingo złoty medal mistrzostw świata w kategorii 105 kg, uzyskując w dwuboju 415 kg (193 + 222).

18 sierpnia 2008 zdobył w Pekinie brązowy medal w kategorii 105 kg, uzyskując w dwuboju 420 kg (195 + 225). Na pomoście brązowy medal przegrał wagą ciała o 0,07 kg. Po 8 latach zdyskwalifikowano za doping brązowego medalistę Dmitrija Lapikova z Rosji i Dołędze przyznano brąz.

29 listopada 2009 zdobył w Goyang złoty medal mistrzostw świata w kategorii 105 kg, uzyskując w dwuboju 421 kg (195 + 226). Rok później, w Antalyi, obronił tytuł mistrza świata, uzyskując 415 kg w dwuboju.

Na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie (2012) spalił trzy próby w rwaniu z ciężarem 190 kg i nie został sklasyfikowany.

Image

TRÓJBÓJ SIŁOWY

GRZEGORZ NOCEK

Trener kadry narodowej w Trójboju Siłowym oraz Wyciskaniu Leżąc.
Mistrz Świata, Europy i Polski.
Sędzia I klasy międzynarodowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodniczemu, trenerskiemu oraz sędziowskiemu posiada ogromny zasób wiedzy teoretycznej oraz praktycznej.


Potrafi odpowiednio ukierunkować rozwój trenującego oraz poprowadzić w taki sposób, by osiągnąć maksimum rezultatów.

Doskonały pedagog, wyrozumiały trener oraz niezwykle sympatyczny człowiek.

Grzegorz poprowadzi zajęcia, dzięki którym odkryjesz, jak siła wpływa na odpowiedni rozwój sylwetki oraz jak prawidłowo poprowadzić zawodnika lub klienta.
Siła nie ma przed nim żadnych tajemnic !

Image

TRÓJBÓJ SIŁOWY

MACIEJ ZASTAWNY

Wicemistrz świata juniorów w wyciskaniu leżąc, wicemistrz europy juniorów w wyciskaniu leżąc, rekordzista Polski w wyciskaniu leżąc juniorów-198,5kg oraz wielokrotny medalista mistrzostw i pucharów Polski w wyciskaniu leżąc oraz trójboju siłowym.

Pasjonat trójboju siłowego sprzętowego.
Doskonały trener, specjalista techniki treningowej.

Image

TRENING FUNKCJONALNY

DIETETYKA

KULTURYSTYKA

TRÓJBÓJ SIŁOWY

MARIUSZ RATAJSKI

Instruktor trójboju siłowego, instruktor lekkiej atletyki, trener pływania, trener personalny.

Tu gdzie łączy się pasja, miłość i profesjonalizm.... Sport towarzyszy mu od dziecka i od najmłodszych lat jest częścią jego życia. Sportem zawodowo zajmuje się już ponad 14 lat. Wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie, instruktor trójboju siłowego, instruktor lekkiej atletyki, trener pływania, trener personalny posiadający wiele uprawnień oraz szkoleń. Wybierając drogę jako szkoleniowiec oraz trener personalny ma na celu pomagać ludziom w walce o lepszą sylwetkę i zdrowszy tryb życia. ️ Wiedzę, którą posiada zdobył dzięki studiom kierunkowym licznym kursom, szkoleniom, oraz przede wszystkim własnym doświadczeniom w różnych dziedzinach sportu wykorzystuje każdego dnia. Idąc myślą Francis Scott Fitzgerald ,,Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa" - wiedzę, której twierdzi, że nigdy nie jest za dużo, nieustannie bogaci i rozwija...

Image

MUAY THAI

BOKS BIRMAŃSKI LETHWEI

MACIEJ SKUPIŃSKI

Mistrz Świata Muay Thai, pierwszy Polak, który zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata w tej dyscyplinie.

2016 – 2020 trener Kadry Narodowej Polski Muaythai, m.in. 2 tytuły Mistrza Świata m.in Mexyk, Tajlandia.

Studia magisterskie Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie na kierunku „pedagogika opiekuńczo – wychowawcza z wychowaniem – fizycznym”,

Studnia podyplomowe Wyższa Szkoła Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku „socjoterapia”.

Posiada państwowe uprawnienia trenera Muaythai, Certyfikat kursu sędziego międzynarodowego w Boksie Birmańskim LETHWEI.

Karate Kyokushin trenował 8 lat osiągając między innymi zdobycie brązowego pasa 2 kyu, medal na Mistrzostwach Polski. Przygodę z Muaythai rozpoczął w 1998 roku. Fascynacja kodeksem sportowym tej dyscypliny spowodowała, że za wakacyjną pensje (zatrudnienie jako nauczyciel wychowania – fizycznego), przeznaczyłem na bilet do Tajlandii. Poświęcając się boksowi zdobył w 2003 roku tytuł Mistrza Świata Muaythai. Mistrzostwa odbyły się w Kazachstanie i trwały 8 dni.

Czytaj więcej

Pomimo oskarżeń, że „tak brutalny sport nie wpłynie pozytywnie na jednostkę i społeczeństwo”, promuje nieustannie aspekt wychowania w oparciu i sport, w którym najważniejsze jest samodoskonalenie, zasada fair – play, pokonywaniu własnych słabości, dyscyplina wewnętrzna i szacunek do trenera i przeciwnika.

W ciągu 5 lat trenowania Muaythai, wyjazdów za granicę Białoruś, Francja, Tajlandia, za własne pieniądze organizuje Ligę Boksu Tajskiego Muaythai, która odbywała się cyklicznie zaliczając edycji. Miejsca zawodów to między innymi Hala Legii Warszawa, Gwardia Warszawa, Ratusz dzielnicy Bemowo, gdzie odbyły się mecze Klub SERAFIN vs Reszta Polski.

Zorganizował 8 udanych turniejów w tym 4 międzynarodowe.

Dzięki temu sukcesowi zapisał się w historii jako pierwszy Polak, który zdobył  na amatorskich zawodach Mistrzostwo Świata. Uczestniczę, prowadząc seminaria i treningi w „Projekt Wojownik”.

Odwiedza zakłady karne, domy poprawcze, domy dziecka przedstawiając im sport jako alternatywa pozaszkolnej, podwórkowego środowiska.

Jako trener klubowy wychował mistrzów i wielokrotnych medalistów Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Prowadzę zawodników w karierze zawodowego sportu.

Wychował Mistrzynię Świata Muaythai Joannę Jędrzejczyk, Mistrzynię Europy Magdalenę Mróz.

Prowadził Przemysława Saletę w karierze kick – bokserskiej K – 1. Wszystkie walki Przemka wygrane.

Pracę magisterską napisał pod tytułem: „Agresja u trenujących i nietrenujących sporty walki”. Postawiłem hipotezę „Agresja u trenujących sporty walki jest mniejsza niż u osób nietrenujących sporty walki”. Opierając się na badaniach i wynikach testu grupy badawczej obroniłem, hipotezę.

Ucząc walki, stara się przekazać wartości etyczne, zasadę fair – play, pomoc słabszym stawiając za wzór autorytet skrupulatnie dobrany ze środowiska

Przekonany o słusznie wybranej drogi chce wraz ze sztabem pomocniczym chcę zorganizować największą imprezę, czyli Amatorskie Mistrzostwa Świata Boksu Birmańskiego LETHWEI.

Image

MOTYWACJA

MONIKA DURKA

Monika to osoba, która od lat poświęca całą swoją energię kobietom trenującym siłowo. Nasza instruktorka dąży do tego, aby jej podopieczne oraz uczestniczki kursów stawały się pewnymi siebie, wykwalifikowanymi osobami. Jak sama mawia – „Zostanie prawdziwym instruktorem lub trenerem, wymaga czegoś więcej niż tylko siły fizycznej, czy wytrzymałości.”, dlatego postanowiła pomagać innym osobom, rozwijać wiedzę i umiejętności, których potrzebują, aby odnieść sukces w tej dziedzinie sportu. Programy szkoleniowe Moniki są zaprojektowane tak, aby zapewnić praktyczną wiedzę, z naciskiem na budowanie silnych podstaw w anatomii, fizjologii i nauki o ćwiczeniach, a dodatkowo rozwinie Twoje umiejętności interpersonalne niezbędne do skutecznego motywowania i prowadzenia podopiecznych (lub siebie). Dzięki jej fachowym wskazówkom, możesz stać się wykwalifikowanym i odnoszącym sukcesy instruktorem fitness, gotowym do inspirowania i wspierania innych kobiet lub osobą, która poradzi sobie z każdym wyzwaniem dotyczącym osobistego rozwoju sportowego.