fbpx

KURS SAMOOBRONY

Lokalizacja

Warszawa 
Nastula Club 
ul. Ogólna 9

Terminy

22-23.04.2023
godz. 9.00-17.00

Zapisz się na kurs

Termin Kursu:

Egzamin instruktorski:

Wybór kwoty płatności:

Kurs samoobrony to zajęcia, które mają na celu nauczenie uczestników technik i strategii obrony przed agresją fizyczną. Celem kursu jest zapewnienie uczestnikom umiejętności radzenia sobie z sytuacjami zagrożenia, a także podniesienie ich pewności siebie zdolności do radzenia sobie w sytuacjach nadzwyczajnych. Kursy samoobrony są skierowane zarówno do osób dorosłych, jak i do młodzieży. Oczywiście w naszym szkoleniu mogą wziąć udział kobiety i mężczyźni.

Podczas zajęć uczestnicy mogą nauczyć się różnych fizycznych technik obrony, takich jak uniki, bloki, kopnięcia i uderzenia. Dodatkowo kurs obejmuje naukę strategii i taktyki, takich jak unikanie sytuacji zagrożenia i wiedza na temat tego, co zrobić w razie ataku.

Kursy samoobrony są prowadzone przez doświadczonego instruktora Grzegorza Trędowskiego, który jest w stanie dostosować poziom trudności zajęć do umiejętności i potrzeb uczestników.

Udział w kursie samoobrony może być doskonałym sposobem na poprawienie swojej ogólnej sprawności fizycznej i umiejętności radzenia sobie ze stresem, a także na zwiększenie pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa.

Cena dotyczy kursu samoobrony.

Po uiszczeniu dodatkowej opłaty w wysokości  120 zł, dajemy możliwość podejścia do egzaminu instruktorskiego.

Po zaliczonym egzaminie kursant otrzymuje certyfikat Instruktora Samoobrony oraz legitymację AKFiTS.


Ogromnym atutem naszego szkolenia jest nasze indywidualne podejście. Każdy z kursantów otrzyma indywidualne wskazówki dotyczące poprawy własnej skuteczności. Część otwarta zapewni możliwość uzyskania odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. 

Kim jest prowadzący zajęcia?

Grzegorz Trędowski to doświadczony instruktor i szkoleniowiec, który od ponad 10 lat prowadzi różnego rodzaju zajęcia m.in. dla służb mundurowych w całej Polsce. Oprócz ukończenia studiów kierunkowych i wieloletniej pracy jako instruktor, Grzegorz był m. in. członkiem kadry narodowej Judo, oraz wielokrotnie stawał na podium Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego i Pucharu Polski. Do największych sukcesów można zaliczyć 8 medali Mistrzostw Polski w tym 2-krotne Mistrzostwo Polski (U-18, U-20).

Na Judo się nie skończyło…

Głodny rozwoju i sukcesów - rozpoczął zawodową karierę w MMA. Pierwsze starcie w nowej formule zaliczył w 2003 roku na jednym z pierwszych organizowanych w Polsce turniejów MMA, w finale tego wydarzenia zdobywając tytuł Mistrza Polski Vale Tudo. Walczył na galach organizowanych w Holandii, Finlandii, Niemczech, Rumunii czy Irlandii. Większość swojej kariery spędził walcząc dla holenderskiego teamu Beast of the East. Do największych osiągnięć można zaliczyć także 4 miejsce w światowym rankingu organizacji SHOOTO, uznawanej wówczas za jedną z najlepszych na świecie.

Grzegorz podczas swoich szkoleń w mistrzowskim stylu balnsuje pomiędzy teorią i praktyką, a sami kursanci chętnie wracają na jego kolejne szkolenia – nic dodać, nic ująć.

 

OPINIE O NASZYCH KURSACH

Jesteśmy pewni, że maksymalnie wykorzystacie swój czas w trakcie naszego weekendowego kursu w Warszawie.
Uważamy, że zbyt duża ilość uczestników zmniejsza jakość naszego przekazu
oraz ogranicza możliwości indywidualnej konsultacji z prowadzącym.

W zawiązku z tym ilość miejsc jest ograniczona! Po zamknięciu zapisów nie akceptujemy próśb
o możliwość dołączenia do grona kursantów.Nie przekładaj decyzji na później.Zapisz się już teraz aby mieć pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca.

Ogólny zakres tematyczny kursu obejmuje:

1

Zdefiniowanie czym jest samoobrona

2

Omówienie różnic pomiędzy samoobrona a sztukami i sportami walki

3

Prawne aspekty stosowania technik samoobrony na wybrany przykładach

4

Omówienie struktury zajęć, metod, form i środków kształcenia

5

Przygotowanie sprawnościowe w zajęciach samoobrony jako podstawowy element realizacji rozgrzewki i części końcowej zajęć

6

Podstawy techniki walki w dystansie opierając się na sportach walki wykorzystujących uderzenia i obronę przed nimi ( boks, kick-boksing, muay-thai,)

7

Podstawy techniki walki w kontakcie w oparciu o sporty walki wykorzystujące chwyty obezwładniające, rzuty, obalenia, dźwignie i duszenia ( judo, zapasy, submission wrestling )

8

Techniki obrony przed niebezpiecznymi narzędziami ( nóż, pałka, broń krótka)

9

Podstawy pierwszej pomocy przedmedycznej

Otrzymasz od nas

Cena dotyczy kursu samoobrony. Po uiszczeniu dodatkowej opłaty w wysokości  120 zł, dajemy możliwość podejścia do egzaminu instruktorskiego. Po zaliczonym egzaminie kursant otrzymuje certyfikat Instruktora Samoobrony oraz legitymację AKFiTS.

 Cena jest całkowita i obejmuje 2 dni kursu ( w systemie weekendowym) oraz egzamin.

Zapisz się już teraz aby mieć pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca.

Dajemy Ci dwie dogodne formy płatności

Cena jest całkowita i obejmuje 2 dni kursu (w systemie weekendowym) oraz egzamin.

Dajemy Ci dwie dogodne formy płatności:

  1.  płatność zadatku w chwili rezerwacji: 300 zł
  2. płatność od razu całej kwoty: 980 zł

300 zł musisz dopłacić brakującą kwotę tj. 680 zł maksymalnie na jeden dzień przed datą rozpoczęcia kursu.

Płatności brakującej kwoty dokonujesz w taki sam sposób jak płatność zadatku, z panelu płatności wybierasz datę kursu oraz brakującą kwotę.
Szczegóły korzystania z płatności zadatku znajdują się w regulaminie.