fbpx
Witaj na naszej stronie!

Witaj na naszej stronie!

Witamy Cię serdecznie.

Zapraszamy Cię na kursy, które w profesjonalny sposób podniosą Twoje kwalifikacje. Dzięki osiągniętej wiedzy znacząco poprawisz wyniki, własne oraz nauczysz się jak w skuteczny i łatwy sposób stać się solidnym nauczycielem.

KURS TRENERA PERSONALNEGO  zapozna Cię ze wszystkimi rodzajami treningów wykorzystywanych w pracy z klientem. Kulturystyka, podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy , kettlebell , trening funkcjonalny  czy cross trening wprowadzą Cię w tajniki odpowiedniej techniki i  bezpieczeństwa ćwiczącego.

Dowiesz się z jakimi problemami spotyka się trener, jakich ma klientów oraz jak w skuteczny sposób zdobyć nowych trenujących. Problemy, porady oraz kluczowe zagadnienia będą dogłębnie poruszane.

Skuteczna dietetyka to podstawa i wiem o niej wszystko.

KURS INSTRUKTORA BOKSU oraz INSTRUKTORA MIESZANYCH SZTUK WALKI jest skierowany do pasjonatów sportów walki. Na tych kursach nauczysz się odpowiedniej techniki, taktyki oraz planowania treningów. W prosty sposób dowiesz się jak prowadzić podopiecznych by byli skuteczniejsi, szybsi oraz wytrzymalsi.  Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych trenerów otrzymasz wiedzę na najwyższym poziomie.

Żadne Twoje pytanie nie zostanie bez odpowiedzi.

Zapraszamy.

Kontakt